Řekli na spolupráci se mnou

Reference

Michal Novotný spolupracuje s městskou částí Opava-Komárov od roku 2007, má na starosti kompletní zpracování každého čísla zpravodaje městské části Komárek, a to od výběru, zpracování a jazykové korektury materiálů, až po konečnou grafickou sazbu. Spolupráce probíhá po celou dobu na velmi kvalitní úrovni, a to nejenom z hlediska výsledné podoby výstupu, ale také v otázce komunikace a flexibility zpracování.
| komarov.cz

Ing. Lumír Měch | starosta městské části Opava-Komárov

S Michalem jsme společně spolupracovali v rámci kampaní pro společnost Stoklasa textilní galanterie. Ve spolupráci s ním jsem nejvíce oceňoval systematický přístup k problematice promotion, ale zároveň velkou dávku odbornosti a schopnost flexibilně reagovat na nové trendy a požadavky z oblasti.

Mgr. Petr Slíva | PPC/SEM specialista

Michal Novotný se podílel na nové podobě nejčtenějšího regionálních internetového zpravodajství STA Bruntálsko stabruntalsko.cz a dlouhodobě spolupracuje se společností Studio STA – multimediální agentura o.p.s. v oblasti marketingu a vývoje zpravodajství. Zároveň se podílí na směřování společnosti. Jeho kvality a odbornost jsou velkým přínosem nejen pro agenturu a zpravodajství, ale také pro lepší a zajímavější regionální zprávy pro naše čtenáře.
| radekvrablik.cz

Radek Vráblík | zakladatel společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s.

Buďme ve spojení

Domů     Můj příběh     Projekty     Online svět     Reference     Kontakt

IČ: 74514741

info@markomu.cz

+420 604 653 520