Můj  příběh

Story tak nějak v kostce

Na startu své profesní dráhy jsem působil jako jazykový korektor, v mezičase potom jako řadový ajťák. Někdy okolo roku 2008 mi učaroval marketing. Takže dnes? Život i marketing je cesta (nejenom pro mne a snažím se v nich spojovat na první pohled nespojitelné…

Jako malý jsem snil o dráze spisovatele, proto jsem se vydal studovat Češtinu na Slezskou univerzitu v Opavě a po jejím úspěšném absolvování první místo získal v redakci novin. Nejdřív jako jazykový korektor při studiu, později jako plnohodnotný redaktor, nakonec editor stránky Čtenář reportér.

Tam jsem se učil psát, fotit a pracovat s novinovou grafikou. A musím říci, že mě to dalo opravdu hodně. Jenže to nějak nebylo ono – deníková praxe že každý den začínáme znovu a znovu prostě pro mě nebyla. Přišla nabídka a zběhl jsem na nějaký čas do oboru IT na svou kmenovou Filozoficko-přírodovědeckou fakultu. Z tohoto období jsem si odnesl hlavně jedno: i zdánlivě neřešitelný problém po zralé úvaze má své řešení.

Přišlo pár projektů a také nápad dodělat si školu. UTB ve Zlíně. Třeba se bude hodit, říkal jsem si… A hodilo. V roce 2012 přišla nabídka na PR oddělení Slezské univerzity. Rozbíhal jsem elektronické noviny, Facebook, jezdil na veletrhy. Jenže po třech letech byl čas posunout se zase dál.

Vzdal jsem se jistoty a odešel do neznáma soukromé sféry. Začal jsem pracovat jak marketingový specialista ve firmě Stoklasa textilní galanterie, po jednom roce jsem byl jmenován jako vedoucí marketingového oddělení.

Čekal mě svět vyžadující

soustředění, vytrvalost a pokoru,

ale také rozdávající radost z úspěchu a motivující i v osobním životě. Začal jsem psát svůj blog o marketingu a pustil se do své první e-knihy. A začal realizovat nápady, které jsem předtím dlouho nosil v hlavě.

A Jak v roce 2018?

Online svět textilní galanterie mě dal hodně – bez skrupulí mohu říci, že jsem se naučil hrozně moc. Ale jak už to bývá, zase přišel čas se posunout dál. A tak aktuálně pracuji jako Produktový manažer v Simply You. Mým životem se stal marketing (tak trochu). A nyní jsem na cestě.

Protože marketing a život je cesta…

Buďme ve spojení

Domů     Můj příběh     Projekty     Online svět     Reference     Kontakt

IČ: 74514741

info@markomu.cz

+420 604 653 520